http://www.oborrimbreterorshqiptar.al/news/94 

 

 

24 Dhjetor 2014

Koncert Krishtlindjesh

Familja Mbreterore ftoi kengetaren Rona Nishliu per te performuar ne koncertin e Krishtlindjeve te mbajtur ne rezidencen Mbretrore.

Koncerti i Rones

Me rastin e festave te fundvitit, Princ Leka dhe Elia Zaharia organizuan nje koncert ne rezidencen Mbreterore ku performuan kengetarja e talentuar Rona Nishliu se bashku me pianistin Genti Rushi.

Ne kete koncert moren pjese miq te vecante, personalitete te artit dhe kultures si edhe ambasadore te vendeve mike.

Ky koncert vjen si nje dhurate per te gjithe shqipetaret te cilet do te mund ta percjellin ne ditet e para te Vitit te Ri  ne televizionin Top Channel.

Koncerti i Rones